Kullanici hesabın yok mu? KAYIT OL

Siparişlerini kolay takip et,
Gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT

Kurumsal

Isola12 Boutique
Otel Hakkında

     
Isola12 Butik Otel, Akdeniz bölgesinin en popüler sahil kasabalarından biri olan ve aynı zamanda sadece 6 mil mesafede Yunanistan’ın Meis (Kastellorizo) adası manzarasına hâkim, Toros Dağları ile çevrili çok zengin bir tarihi bölgede yer alan Işık Ülkesi Likya’nın incisi Kaş’ın ferah bir konumunda yer almaktadır.
 
 
Dağ-doğa ve deniz manzarasına sahip olan ISOLA12 Butik Otel, aynı zamanda otobüs terminaline, bankalara, alışveriş merkezlerine, kent meydanına, sahile, plajlara ve diğer tüm mekanlara maksimum 5 dakika yürüme mesafesindedir.
 
ISOLA12 Butik Otel binası, tüm dayanıklılık, güvenlik ve estetik detaylar temel alınarak çağdaş bir mimari anlayışla inşa edilmiştir. İç mimariye gelince; Kaş tatiliniz boyunca unutulmaz bir konaklama sağlamak için konfor, sanat, estetik ve zarafetin bir arada olduğu modern bir tasarım anlayışı benimsenmiştir.
ISOLA12 butik otel ekibi olarak, bütüncül bir turizm anlayışıyla, yerli ve yabancı misafirlerimizi otelimizde en iyi şekilde ağırlamayı birincil önceliğimiz ve onurumuz olarak görmekteyiz.
 
İyi tatiller dileğiyle,
 
ISOLA12 Butik Otel ekibi